Επιτυχόντες 2013-2014

Αποτελέσματα εξετάσεων σχολικής χρονιάς 2013-2014

Αγγλική Γλώσσα

UNIVERSITY OF CAMBRIDGE

Β1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ

FCE FOR SCHOOLS

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ- ΕΛΕΝΗ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΝΤΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΠΑΚΟΘΑΝΑΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΣΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΛΟΥΙΖΑ

ΤΣΙΜΕΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΤΣΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΟΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

CAE

ΜΑΝΤΖΙΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

CPE

ΛΕΠΕΤΣΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

MICHΙGAN UNIVERSITY

BCCE


ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΙΩΝΗ ΣΟΦΙΑ – ΛΕΜΟΝΙΑ
ΚΑΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ
MHTΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΑΧΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗ ΘΕΩΝΗ – ΜΥΡΤΩ
ΤΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΙΟΤΣΟΥ ΑΝΝΑ
ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ECCE

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΒΑΓΚΑΛΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ

ΒΙΖΙΤΙΟΥ ΜΠΟΓΚΤΑΝ – ΣΤΕΦΑΝ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΙΔΙΑΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΚΟΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΕΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΚΟΛΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ- ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΟΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΙΑΖΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΛΩΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΑΡΜΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΡΟΥΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΙΧΟΣ ΡΑΦΑΗΛ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΠΙΡΤΑΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΠΟΤΣΟΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ

ΞΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΠΑΝΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΑΝΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΙΡΑΝΤΑ

ΤΕΡΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΣΟΛΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ALCE

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ECPE


ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΓΚΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΖΑΙΜΗ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ
ΘΕΟΤΟΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΙΝΤΡΙΖΙ ΣΑΒΕΤΑ
ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΤΣΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΕΦΑΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ
ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΛΠΙΔΑ
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΣΠΙΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΛΕΠΕΤΣΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
ΜΑΝΤΖΙΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΜΑΡΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΜΑΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
ΜΠΙΝΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΡΙΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΝΤΑΝΤΟΥΑΛ ΣΙΜΡΑΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ- ΛΥΔΙΑ
ΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΑΙΝΙ ΣΙΜΡΑΝ
TΣΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕDEXCEL

PTE (LEVEL 3) B2

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΙΔΙΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΠΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ
ΜΠΟΤΣΟΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΩΞΑΝΗ

PTE (LEVEL 5) C2

ΜΑΡΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΤΣΑΜΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

CITY AND GUILDS

Β2


ΔΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΠΕΚΙΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΙSΕSOL)

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

TΣΙΤΣΙΒΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

C2


KΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

MSU (MICHIGAN STATE UNIVERSITY)

CELC (B2)

ΒΙΖΙΤΙΟΥ ΜΠΟΓΚΝΤΑΝ – ΣΤΕΦΑΝ
ΒΟΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΟΝΙΚΑ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΙΔΙΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΛΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΙΑΖΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΛΩΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΑΝΘΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΑΡΜΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ
ΜΕΤΑ ΑΛΙΣΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΟΡΤΟΚΑΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΟΛΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

CELP (C2)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΙΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΣΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΖΑΙΜΗ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ
ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΣΣΑΡΗ ΦΛΩΡΑ
ΚΑΤΣΑΚΑ ΔΑΦΝΗ
ΚΟΝΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
ΣΕΛΑΡΟΥ ΡΟΜΑΝΙΤΑ
ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΦΕΡΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ESB

Β1

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

B2

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΒΙΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΙΑΝΝIΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΑΝΤΙΟΠΗ

ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΛΟΜΒΟΥ ΑΝΝΑ

ΜΑΡΟΥΝΤΑ ΖΩΗ

ΞΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΤΣΙΤΣΙΒΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γαλλική Γλώσσα

MINISTÈRE ÉDUCATION NATIONALE

DELF A2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ- ΑΜΑΛΙΑ

DELF B1

ΤΣΟΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

SORBONNE B2


ΘΑΜΠΕΤ ΑΝΔΡΕΑΣ -ΝΑΟΥΜΑΝ
ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΑΓΝΗ

ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ

ΕΠΙΠΕΔΟ Β1

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Γερμανική Γλώσσα

GOETHE INSTITUT

ZDB1

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΡΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΠΑΧΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΞΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΟΥΛΗ ΝΙΚΗ – ΦΙΛΥΡΑ

ΤΣΕΡΠΕΛΗ ΕΛΕΝΗ

ZDB2


ΚΑΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

ΣΑΨΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ZDC1

ΛΥΜΝΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ιταλική  Γλώσσα

ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ

Β1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΟΤΣΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

Πανεπιστήμιο Perugia

CELI 3 (B2)

ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

 

Iσπανική Γλώσσα

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ CERVANTES

DELE B2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αποτελέσματα εξετάσεων προηγούμενων χρόνων